Розробка, виробництво, модернiзацiя, сервiс медичного рентгенiвського обладнання.
Пошук по сайту
Новини

23.09.19 | 28-а Міжнародна медична...

26.04.19 | Вітаємо з Великоднем!

20.03.19 | X Міжнародний медичний...

07.03.19 | Привітання зі святом 8...

20.12.18 | Вітаємо з Новорічними...

Сертифiкати


Про завод

Завод рентгенівського обладнання «Квант»

Завод рентгенівського обладнання "КВАНТ" - одне з провідних підприємств України в області розробки, виробництва, постачання і сервісного обслуговування сучасної рентгентехніки.

Дата заснування : 1989 рік.

Спеціалізація Заводу: конструкторська розробка, виробництво, постачання і сервісне обслуговування медичного  рентгенодіагностичного обладнання:

− універсальні телекеровані рентгенодіагностичні комплекси, у тому числі з цифровою обробкою зображення;

−   цифрові рентгенографічні комплекси;

−   стаціонарні флюорографи з цифровою обробкою зображення;

−   пересувні кабінети рентгенодіагностики з цифровою обробкою зображення.

Пріоритети Заводу: постійне підвищення якості процесів виробництва; безпека обладнання; інноваційність; підвищення професійного рівня персоналу; зручність і легкість в навчанні в роботі з рентгенапаратом для медичного персоналу.

Головна мета - виробництво якісного  рентгенодіагностичного обладнання для забезпечення високого рівня сучасної діагностики, профілактики та лікування соціально небезпечних й епідеміологічних хвороб.

20 років - достатній термін, для того, щоб по праву називатися провідним виробником рентгенівського обладнання в Україні. За цей час ми створили власну матеріально-технічну базу і повністю замкнутий цикл виробництва.

Впровадження високотехнологічного виробничого процесу й унікальних ноу-хау - ось результат нашого 20-річного досвіду з виробництва та розробок.

Підтвердженням високого рівня наших фахівців є не лише виробництво більше 10 типів рентген обладнання, але і ряд патентів на промисловий зразок, якими володіє завод, :

−       Кабінет рентгенодіагностики в транспортному виконанні "Индиарс-П"

−       Стіл-штатив поворотний "INDIascop"

−       Комплекс рентгенівський діагностичний "INDIascan-01"

−       Програмно-апаратний комплекс "Нейрон"

Останнім досягненням фахівців Заводу є розробка цифрових рентгенкомплексів "INDIagraf-01" і "INDIagraf" для проведення усіх видів рентгенографічних обстежень.

Лідерство неможливе без постійного руху вперед і підвищення стандартів якості виробництва. Прагнення підняти рівень нашого виробництва до європейських стандартів утілилося в розробці та впровадженні системи управління якістю при виробництві медичного рентгенобладнання. 

Завод "Квант" - один з небагатьох виробників рентгенодіагностичного обладнання, який має усі необхідні ліцензії, дозволи і свідоцтва, передбачені чинним законодавством України у сфері регулювання діяльності з виробництва та використанню ДІВ.

 

Як на самому початку, так і зараз наша діяльність спрямована на розвиток вітчизняної галузі з виробництва сучасної та якісної рентгенотехніки.

Маючи у своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців, власну виробничу базу і сервісну службу, Завод "КВАНТ" пропонує увесь комплекс робіт і послуг з доставки, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт,  навчання обслуговуючого та медичного персоналу, а також з технічного обслуговування поставленої продукції.

Завод регулярно проводить безкоштовне навчання роботі та обслуговуванню рентгенодіагностичних апаратів власного виробництва.

 

Ми завжди відкриті до співпраці та взаємовигідного партнерства.