Сервіс

Надіслати заявку на обслуговування/ремонт
З самого початку велику увагу ми приділяємо сервісному супроводу обладнання торгової марки "КВАНТ". Основним принципом роботи нашої сервісної служби є оперативність і висока якість виконуваних робіт. Ми вважаємо, що всі наші Замовники повинні одержувати необхідну та своєчасну допомогу і консультаційну підтримку на високому професійному рівні. Усі ці задачі покликані вирішувати фахівці сервісної служби Заводу. Завод рентгенівського обладнання "Квант" забезпечує сервісний супровід устаткування, що поставляється, протягом усього терміну експлуатації, починаючи з доставки, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Намагаючись максимально задовольнити потреби Замовника, наші сервісні інженери працюють у тісному співробітництві з медичним персоналом Замовника.
 
Завод рентгенівського обладнання "Квант" проводить якісне й оперативне обслуговування обладнання, що поставляється. З цією метою в багатьох регіонах нами створені сертифіковані сервісні центри, фахівці яких можуть швидко і кваліфіковано надати допомогу та консультацію медичному персоналу Замовника по всій Україні. Упроваджуючи нові технології в галузі медичної рентгенології, наші фахівці освоюють нові програми навчання, що дозволяють надавати професійну допомогу і консультаційну підтримку на високому сучасному рівні.
 
/sites/default/files/styles/bolshoe_izobrazhenie/public/2020-02/service1_2.jpg?itok=BsARN1mj
Новини

Останні кілька років все більшої популярності набирають рентгенівські діагностичні комплекси на три робочих місця, які дозволя

indiascop.jpg

Завод рентгенівського обладнання "КВАНТ" запрошує відвідати Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

kqmam.gif