Завод рентгенівського обладнання "КВАНТ"

Завод рентгеноборудования КВАНТЗавод рентгенівського обладнання "КВАНТ" - провідне підприємство України в області розробки, виробництва і сервісного обслуговування сучасної рентгенівської діагностичної техніки.

Більше 30 років ми спеціалізуємося на конструкторській та програмній розробці, виробництві і сервісній підтримці рентгенобладнання, щоб кожен медичний заклад було оснащено якісними сучасними апаратами, для можливості швидкої постановки діагнозу і підбору оптимального лікування. За цей час ми створили не тільки власну матеріально-технічну базу, а й повністю замкнутий цикл виробництва з унікальними розробками. Постійне підвищення якості процесів виробництва дозволяє впроваджувати інноваційні технології, щоб наші клієнти першими могли скористатися новітніми технологіями в області рентгенодіагностики.

У своєму арсеналі Завод має більше 10 типів рентгенодіагностичних комплексів, що володіють сучасними передовими технічними можливостями, а також ряд патентів, таких як програмно-апаратний комплекс "NEYRON" створений з урахуванням усіх потреб для проведення швидкого і якісного обстеження, забезпечує зручність користування персоналу лікувального медичного закладу .

Маючи в своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців, власну виробничу базу і сервісну службу, завод "Квант" пропонує весь комплекс робіт і послуг з доставки, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт, навчання медичного та обслуговуючого персоналу, а також проведення сервісного обслуговування поставленої продукції.

Новини

Останні кілька років все більшої популярності набирають рентгенівські діагностичні комплекси на три робочих місця, які дозволя

indiascop.jpg

Завод рентгенівського обладнання "КВАНТ" запрошує відвідати Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

kqmam.gif